Про нас


Олексій Трелевський

Я є куратором громадського моніторингу якості повітря Eco City, співавтором проекту “Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніці в школах м.Івано-Франківськ” https://www.facebook.com/arduino.if, співавтором проекту “Дитяча 3D-лабораторія” https://www.facebook.com/3Dlaba , керівником ГО “Фрі Ардуіно” https://freearduino.com.ua .

Займаюсь підприємницькою діяльністю і є власником інтернет-магазину https://beegreen.com.ua/ Частину коштів з інтернет-продаж спрямовую на розвиток соціальних проектів. Моя чітка громадянська позиція - доступність інноваційних технологій для дітей, незалежно від статку батьків. Право на чисте повітря для всіх громадян України.

Саме тому громадський моніторинг якості повітря Eco City інформує українців про стан забруднення повітря. І поки держава зволікає з впровадженням такої системи моніторингу, ми її створюємо самі. Маю надію, що в недалекому майбутньому, мережа Eco City тільки доповнить державний моніторинг та буде тим лакмусовим папірцем для громадськості в разі недостовірності даних від підприємств забрудників. Разом до чистого повітря.

https://www.facebook.com/trelevskyy


Дмитро Обухов

Привіт, моє ім'я Дмитро Обухов і мені п'ятнадцять. Я є співавтором громадського моніторингу якості повітря Eco City. Займаюсь програмуванням станцій моніторингу та розробкою підтримки різних типів сенсорів нашою прошивкою. Виловлюю баги, калібрую сенсори, удосконалюю прошивку.

Ще в малому віці тато зацікавив мене програмуванням і електронікою. Я зміг поєднати ці два захоплення на гуртку з Arduino робототехніки, який вів Олександр Аронець на базі інтернет-магазина Beegreen. Тут я познайомився зі всіма учасниками проекту.

EcoCity - це те, що дало мені великий багаж практики. Вирішення складних завдань - вдосконалюють мої  знання та вміння у програмуванні пристроїв.

Також я займаюсь аналізом великих масивів даних, завдяки мові R і технологіям нейронних мереж. В цьому я беру приклад з нашого аналітичного консультанта Євгена Василенка- він є гуру по аналізу даних. Основна ж ціль не просто моніторити якість повітря, а встановити джерело забруднення, тому потрібно й аналізувати.

Крім цього, я також веду сторінку проекту в Facebook https://www.facebook.com/EcoCityProject і консультую покупців станцій, в разі виникнення технічних проблем.

Дякуючи проекту EcoCity я зміг познайомитись з великою кількістю цікавих людей, взнати багато нового, покращити в рази свої вміння.

І найголовніше - мої вміння приносять користь людям.


Богдан Фіцак

Я співавтор громадського моніторингу якості повітря Eco City.

В проекті я відповідаю за технічну частину. За весь час нашої роботи над пристроями моніторингу якості повітря, я здобув неймовірну кількість знань та вмінь. Проект для мене це не тільки саморозвиток, а й вклад у майбутнє моєї країни.

Коли я переїхав жити в Івано-Франківськ то і не міг подумати, що буду учнем Олександра Аронця, який створив гуртки робототехніки, де я проводив більшу частину свого часу і там же зустрівся з нашою майбутньою командою Eco City.


Андрій Крохмалюк

Я є учасником та співавтором громадського моніторингу якості повітря Eco City. У цьому проекті займаюся технічною частиною. Eco City для мене є не тільки для того щоб знати де яке за чистотою повітря, а й для того щоб донести до людей інформацію про забруднення, про те що потрібно приймати якісь рішення до забрудників.

Переїхавши в Івано-Франківськ, я пішов на гурток до Олександра Аронця, де вивчав електроніку та робототехніку. Одного разу мені запропонували піти на змагання, на яких я познайомився з теперішньою командою Eco City, там і зародився наш проект. Наш куратор Олексій Трелевський всіляко сприяє розвитку громадського моніторингу по цілій Україні . Надіюсь, що моніторинг якості повітря допоможе людям дізнатись про забруднення у нашій країні і зробити все можливе для уникнення цього забруднення, і хто знає, може наша ненька Україна стане еталоном чистого повітря у світі.


Олександр Аронець

Я є наставником дітей в громадському моніторингу якості повітря Eco City. Всі наші хлопці навчались на безоплатному гуртку з Arduino робототехніки, а тепер можуть застосовувати свої знання з прототипування пристроїв в екології та інформувати українців про стан повітря. Я пишаюсь своїми вихованцями.


Вaлeнтин Coрoкa

Я Веб-розробник проекту Eco City