Карта моніторингу якості повітря

Поточна станція...Карта станцій

Встанови карту забруднення повітря на смартфон. Відстежуй повітря у своєму регіоні. ВідстежуватиПідтримати проект

Громадський моніторинг якості повітря України EcoCity є соціальним, екологічним, незалежним проєктом, який реалізовується неприбутковою громадською організацією "Фрі Ардуіно" 

Кошти, які ви безповоротно надаєте на рахунок ГО "Фрі Ардуіно", будуть спрямовані на розвиток громадської мережі моніторингу якості повітря EcoCity. Щомісячні витрати ГО"Фрі Ардуіно"  ідуть на оплату хостингу, домену та адміністрування мапи та серверу моніторингу EcoCity.

На даний час наша команда працює над покращенням інформування громадян про стан якості повітря відповідно до адміністративних центрів, районів та областей.

Для цього нам потрібно створити: 

1. Механізм запиту-збереження масиву даних для класифікації станцій по (Областям, Районам, Містам) за координатами від сервісу Google Maps

2. Механізм для формування кожні 10 хвилин середнього значення по кожній адміністративній одиниці 

3. Візуальне інтерактивне відображення середнього значення індексу якості повітря по адміністративній одиниці (Область, Район, Місто), яке буде відображатись в динаміці  на нашій мапі.

Сума витрат на реалізацію цих додаткових сервісів та на оплату функціонування інформаційного ресурсу EcoCity становить 10756 грн на травень місяць 2020 року.

Дякуємо Вам за підтримку громадського моніторингу якості повітря України EcoCity.


Таблиця AQI
AQI Категорія Наслідки для здоровя
0-50 Хороший Мінімальний вплив
51-100 Задовільний Може викликати незначний дискомфорт при диханні у чутливих людей. Не рекомендується займатись спортом на вулиці.
101-150 Помірно забруднений Може спричинити дискомфорт при диханні у людей із захворюваннями дихальних шляхів, таких як астма, а також у людей з серцевими захворюваннями. Діти та літні люди зазнають найбільшого негативного впливу. Заняття спортом на вулиці заборонені.
151-200 Високий Спричиняє дискомфорт при диханні у здорових людей. Людям із серцево-судинними і легеневими захворюваннями категорично заборонено перебувати на вулиці. Заняття спортом на вулиці заборонені.
201-300 Дуже високий Може викликати респіраторні захворювання у здорових людей при тривалому впливі. Людям із серцево-судинними і легеневими захворюваннями категорично заборонено перебувати на вулиці. При такому забрудненні існує ризик інсульту та інфаркту у людей похилого віку. Заняття спортом на вулиці заборонені.
300+ Небезпечний Впливає навіть на здорових людей, і може спричинити серйозні наслідки для їх здоров'я. Людям із серцево-судинними захворюваннями категорично заборонено перебувати на вулиці. Негативні наслідки можуть виникнути навіть під час легкої фізичної активності. Існує ризик інсульту та інфаркту.